Kampanyalar
TTNET ADSL, hızlı ve kesintisiz İnternet erişimidir. ADSL bağlantısı ile, evden ya da iş yerinizden, telefonunuz meşgul olmadan, hızlı ve güvenli İnternet erişimi sağlarsınız.

Hemen TTNET'e gelin, size en uygun NET Paket'lerinden ya da limitsiz paketlerimizden istediğinizi seçin, internette uçmaya hemen başlayın!

TTNET İŞYERİM'e geçin, lider güvenlik çözümü ile bilgisayarlarınızı koruyun, iş yerinize ait web sitesi ve e-posta hizmetleri ile daha çok kişiye ulaşın. Kısacası işinizi büyütüp kara geçin!Şimdi TTNET İŞYERİM paketleri 8 Mbps'ye kadar son sürat internet ile!


Telefon Aboneliği Ev ve İşyeri Telefon Başvurusu Türk Telekom Ev ve İşyeri Hattı Başvurusu... Ayda 2,5 TL karşılığında SMS özellikli kablosuz telefon! Türk Telekom'dan abonelerine ayda 2,5 TL karşılığında SMS özellikli kablosuz telefon...

Artık konuşmadan ödenen sabit ücretleri, vergileri ve kesintileri düşünmeye gerek yok. Artık acaba telefon faturam ne kadar gelecek diye endişelenmek de yok. Seçin Jettvel tarifelerinden birini, ne kadar ödeyeceğinizi bilin


TTNET İşyerim'e geçin, işiniz büyüsün! Lider güvenlik çözümü ile bilgisayarlarınızı koruyun, iş yerinize ait web sitesi ve e-posta hizmetleri ile daha çok kişiye ulaşın.

Kısacası işinizi büyütüp kara geçin! 3G Mobil İnternet şimdi ev ve iş yeri dışında havaalanları, alışveriş merkezleri, kafe, restoranlarda 81 ilde, binlerce TTNET WiFi servis noktasının yanı sıra yolculukta, sokakta, parkta, plajda, bahçede, çayırda, çimende kısacası dilediğiniz her yerde 3G teknolojisi ile mobil internet konforunu da yaşatacak yeniliğin kapılarını açıyor.
3G Mobil İnternet uçuruyor!